Móda

Plavky na léto 2018

Jaké budou trendy tento rok ?! Jak tak brouzdám po obchodech, téměř všude vidím jednodílné plavky. Na fotkách, či na figurínách ve výlohách vypadají úžasně. Ale zkusili jste si je někdy obléci? Je velice těžké najít jednodílné plavky, aby dobře seděly a hlavně, aby tak vypadaly i po namočení. Většina žen tyto plavky dříve používala, aby schovala přebytek kil. Ale přiznejme si, pokud vám plavky nebudou správně sedět, tak vám opticky dokonce pár kil přidají.

SEMIŠOVÉ PLAVKY, ANO ČI NE?

Čeho jsem si také všimla je, že letošním obrovským hitem jsou semišové plavky. Vypadají zajímavě, to ano, ale věříte tomu, že budou tak vypadat i po namočení do vody?  Za tyto plavky utratíte mnoho peněz a vydrží vám pouze jednu sezónu (pokud vůbec), protože není možné, aby je sůl nezničila.

POZOR!

Dle mého jsou velkým problémem vycpávky do jednodílných plavek. Většina jednodílných plavek je nemají, a to pro stydlivější, či pro ne tolik obdařené holky není ideální.

Problém vidím i u bílých plavek. Z mé vlastní zkušenosti bych si dala pozor – mohou způsobit všelijaké nepříjemnosti. Sama jsem si jedny koupila a po namočení mě čekalo nemilé překvapení. Ve finále by vyšlo stejně, kdybych žádné plavky neměla.

Jak už jsem psala, jednodílné plavky vypadají dobře, jak na fotkách, tak i ve skutečnosti. Dokonce můžou být dobrým způsobem, jak přilákat pozornost mužů. Vidím v nich ale obrovskou nevýhodu a to ve chvíli, kdy si plavky sundáte po celém dni slunění. (Budeme mít plavky opálené a pro nošení běžného oblečení to neni ideální)

A CO PÁNSKÉ PLAVKY?

No a jak to je s pánskými plavkami? Bohužel tady nemůžu posoudit, který typ plavek je pohodlnější, ale aspoň pánům můžu poradit, jaký typ plavek zapůsobí na holky. Upozornila bych na slipové plavky. Jistě si vás ostatní všimnou, ale spíše v negativním slova smyslu. Můžete si lehce způsobit nepříjemný posměch okolí. Ale věřím, že pozitivně v nich můžete zapůsobit na starší genereci žen.

Pokud zvolíte (podle mě tu lepší variantu) plavky s nohavicemi, tak bych určitě doporučila nějakou výraznější barvu, abyste mohli nečím vyčnívat z davu. Hlavně výrazné barvy hezky podrthnou vaše opálení – a tomu nepohrdne žádná žena. Toto léto se bude nosit barva červená ideálně s bílými doplňky jako jsou například tkaničky nebo menší nápis.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.